U Chance si vsadíte nejenom na předem vypsané kurzy

02.03.2016

Už od počátků kurzového sázení platilo, že sázka musela být podána vždy před startem konkrétního utkání. Možnosti však jdou kupředu. Co je standardem nyní, na to se podíváme u Chance.

U Chance si vsadíte nejenom na předem vypsané kurzy

(Foto - zdroj: vyhernitikety.cz)

Samozřejmě klasický postup funguje stále a tak si na konkrétní sportovní událost můžeme jednoduše vsadit třeba i několik dní předem. To je ideální cesta, pokud chceme tiket kombinovat z celé řady událostí, které jsou aktuálně dostupné. Jakmile máme, můžeme si tiket podat. A to jak v kamenné pobočce, kde Chance kurzové sázky vypisuje, tak je to samozřejmě možné také v rámci internetu.

U Chance si lze vsadit i na probíhající zápasy

Doslova unikátem je však možnost vsadit si na již probíhající zápasy. To se hodí tomu, kdo oficiální start nestihne, stejně jako tomu, kdo se chce nejprve podívat na sestavy a na to, jak týmy hrají. Tato možnost je pojmenována jako live sázení. Je jasné, že ji Chance nabídne výhradně prostřednictvím internetu, tedy na webu www.chance.cz. Zde tak po celou dobu zápasu můžeme vsázet, a to s jistotou toho, že vše sledují také bookmakeři, kteří rychle mění případné kurzy s ohledem na to, co se na daném zápase přímo děje a kdo tedy vypadá, že by se mohl stát favoritem.

Prostřednictvím webu Chance.cz nemusíme tipovat jenom vítěze

Ať už se rozhodnete vsadit si na klasickou kurzovou nabídku, nebo je vaším cílem využít live sázení, máte na webu Chance.cz jednu velkou výhodu. Ne vždy musíte tipovat jenom vítěze. Stejně tak si lze jednoduše vsadit na různé kombinace sázek, nebo na úspěšnost jednotlivých týmů nebo hráčů. Či snad můžete využít duely jednotlivých sportovců. I tím se otevírají nové možnosti, které kurzovému sázení přináší především internet a jeho klíčové výhody. Přesvědčte se o tom i vy sami. Vše navíc podpoří také to nejdůležitější, což jsou vysoké kurzy, které jsou vypsány.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Chcete být informováni
o nových slevách?

odhlásit z odběru

Často hledáte