Kolik nás mohou stát Slevomat pobyty pro dva?

25.03.2016

Zajímáte se o možnosti levného cestování? Pokud ano, je určitě dobré vědět, na kolik vás mohou vyjít Slevomat pobyty pro dva. Podívejte se společně s námi, že ceny jsou opravdu více než nízké.

Kolik nás mohou stát Slevomat pobyty pro dva?

(Foto - zdroj: shutterstock.com)

Důvodem nízkých cen jsou samozřejmě vysoké slevy, které nabízejí třeba cestovní kanceláře, nebo majitelé hotelů, popřípadě i dalších turistických míst. Tyto slevy mnohdy dosahují i výše několika desítek procent. Výjimkou rozhodně není ani situace, kdy konkrétní sleva nabídne snížení původní ceny třeba i o více než 70 procent. A to se následně podepisuje na tom, že vyrazit levně není nic složitého.

Slevomat pobyty pro dva jsou nejlevnější v České republice

Většinou míříme do České republiky, což je také spojeno s možností využívat opravdu velmi nízkých cen. Pokud máme být konkrétnější, je třeba říci, že ty se v mnoha případech mohou blížit hranici několika stokorun. Ano, i takto levné mohou Slevomat pobyty pro dva být. Stačí jenom najít tu správnou nabídku. Ta může být spojena nejenom se zajímavým pobytem, ale třeba i s relaxačními procedurami, skvělou gastronomií, nebo s poznáním okolí. A to vše i v rámci prestižních lokalit, jako je oblast Krkonoš, nebo tolik oblíbená Morava, která je místem zaslíbeným pro všechny milovníky jídla.

S portálem Slevomat i na zahraniční dovolenou

Nemusíme zůstávat nutně jenom v Čechách. Podívat se lze také do zahraničí. A i to může být logicky spojeno s možností získat konkrétní zájezd za nízké ceny. Ani zde nebudeme přehánět, pokud řekneme, že nám může Slevomat umožnit cestu k moři i za pár stovek. A to v rámci oblíbených jednodenních zájezdů. Při plnohodnotné dovolené se ceny pohybují na hranici dolních jednotek tisíc, a to s jistotou komfortního ubytování, dopravy a v mnoha případech i stravy. Přesvědčte se sami, že dnes rozhodně není nic složitého vydat se na dovolenou doslova za pár korun.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Chcete být informováni
o nových slevách?

odhlásit z odběru

Často hledáte