Nevíte, kde nakupovat? Sledujte akční letáky!

28.04.2015

Blíží se dva oblíbené květnové svátky, které jsou vítaným volnem pro každého z nás. A jak už to tak bývá, většina z nás má potřebu se na prodloužený víkend náležitě zásobit potravinami. Jeden den vaření navíc je vždy znát, proto je třeba nakoupit předem všechny potřebné suroviny a dobře si rozmyslet, co budeme vařit. Jestliže sledujte pravidelně akční letáky, pak jste v obraze.

Nevíte, kde nakupovat? Sledujte akční letáky!

(Foto - zdroj: Tesco ?R)

Kde je právě nyní akce na máslo, cukr, maso a další nezbytné potraviny, bez kterých se neobejdeme? Aktuální letáky vás uvedou do obrazu a nakupování bude jednodušší a hlavně rychlejší.

Vaříme chutně, ale za málo peněz s Tesco letákem

Také rádi nakupujete v Tescu? Ať už zvolíte osobní návštěvu, nebo využijete stále oblíbenější možnosti nákupu potravin s donáškou až do domu, nemůžete šlápnout vedle. Tesco leták vás pravidelně informuje o tom, které zboží je nyní v akci. Tesco je jedním z mála řetězců, které nabízí velmi pohodlný způsob nákupu online. Podobně, jako ostatní zboží, si zkrátka dáte do virtuálního košíku potraviny a drogistické potřeby, objednáte a vše vám přivezou až domů. Tyto služby ocení nemocní lidé, senioři a také maminky s malými dětmi, pro které je běhání po nákupech spíše horor, než radost. Akční leták vás dokonale informuje o tom, jaké zboží je nyní v akci. Tím najdete inspiraci, co budete zrovna vařit. Nakupujte výhodně a pohodlně v Tescu.

Četli jste již aktuální Billa leták?

Máte ve svém okolí Billu a chodíte do ní rádi nakupovat? Pak doporučujeme pravidelně číst Billa leták, ve kterém získáte tu správnou inspiraci. Aktuálně najdete v akci například oblíbenou svačinku pro děti, Lipánek. Tvarohový dezert milují snad všechny děti. Je velmi chutný, vydatný a také zdravý. Navíc sleva, která činí neuvěřitelných 50%, se zkrátka vyplatí.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Chcete být informováni
o nových slevách?

odhlásit z odběru

Často hledáte