Vaříme chutně a levně s akčními letáky

21.04.2015

Vaříte ráda, ale každodenní vyváření vám pěkně zvedá rodinný rozpočet? Zkuste vařit z levnějších surovin, nebo vybírejte ty, které jsou zrovna v akci. Třeba takové máslo patří k velmi drahým položkám na seznamu nezbytných surovin.

Vaříme chutně a levně s akčními letáky

(Foto - zdroj: shutterstock.com)

Supermarkety si to moc dobře uvědomují a často dávají na másla velké slevy, někdy až 40 %. Je velký rozdíl koupit máslo za 45 Kč nebo za 20 Kč. Za stejnou cenu si pak můžete snadno koupit dvě másla.

Lidl leták přináší španělské speciality

V Lidl letáku najdete každý týden celou řadu novinek. Velmi oblíbené jsou speciální týdny ve stylu různých zemí. Setkat se zde můžete s mexickou, italskou či španělskou kuchyní. A právě španělské dobroty nyní Lidl leták přináší. Každý dobře ví, že Španělé si potrpí na dobré jídlo, vaří nejen chutně, ale také zdravě. Španělská kuchyně je velmi pestrá a rafinovaná. Některé suroviny jsou stejné, nebo velmi podobné těm našim, jiné jsou značně odlišné. Na pobřeží si místní potrpí především na čerstvé ryby a saláty. Ve vnitrozemí je kuchyně více kalorická, pokrmy jsou hutnější a také těžší. I když oproti naší svíčkové jsou to stále ještě „dietní“ pokrmy. Tamní kuchyni dominují olivy a nesmí chybět také výborný olivový olej, který můžete zakoupit také vy.

Akční Billa leták a řada novinek

Přemýšlíte o tom, co zase uvaříte k obědu, aby všem chutnalo a bylo toho dost? Pak zajděte do Billy a využijte aktuální slevové nabídky na kuřecí prsa s kostí. Křupavé řízky milují všichni, děti i dospělí a jen málokdo si na nich nepochutná. Jako dezert můžete upéct dort s čerstvými jahodami nebo dát dětem jahody do misky ke svačině. Jahody patří mezi oblíbené ovoce, které je u nás dostupné po celý rok. Jenže cena je často opravdu vysoká a každá sleva se vždy hodí. Billa leták vám zajistí maximální informovanost.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Chcete být informováni
o nových slevách?

odhlásit z odběru

Často hledáte