Proč se těšit na MS v hokeji 2016?

02.05.2016

Letošní MS v hokeji 2016 už doslova klepe na dveře. Pokud jste hokejovým fandou, jistě víte, že to pro vás bude doslova hokejový svátek. Podívejme se společně na důvody, proč se na letošní šampionát těšit.

Proč se těšit na MS v hokeji 2016?

(Foto - zdroj: URALSKIY IVAN, shutterstock.com)

V první řadě je to určitě proto, že je pořadatelskou zemí Rusko. Právě tato země se odnepaměti touží vytáhnout před ostatními. A tak se dá očekávat, že i v rámci hokejového šampionátu bude vše připraveno do posledního detailu. Budete moci sledovat prestižní zápasy nejenom z hlavního místa šampionátu, z Moskvy, ale i z druhé haly, která se nachází v Petrohradě. Ta je sice starší, ale díky několika posledním rekonstrukcím rozhodně umožní splnit očekávání mezinárodního publika.

K vidění bude na MS v hokeji 2016 řada prestižních týmů

Stejně jako v loňských letech, ani letos rozhodně nebudete nijak ochuzeni o možnost vidět jedny z nejlepších týmů na světě. Mezi ty bude na MS v hokeji 2016 zcela určitě patřit třeba domácí favorizované Rusko, stejně jako to budou týmy Švédska, Finska, ale třeba také České republiky. Vidět budeme moci i zápasy dnes dalších velkých hokejových velmocí, jako jsou Spojené státy americké, nebo kolébka hokeje Kanada. I zde se tak můžeme těšit především na velmi vyrovnaná utkání, ze kterých po zhruba čtrnácti dnech vzejde definitivní vítěz pro tento rok.

K vidění budou na MS v hokeji prestižní hráči z různých soutěží

Je sice pravdou, že většina týmů povolá do svého týmu i několik méně známých jmen, především ze svých lokálních soutěží. Jinak se ale trenéři jednotlivých týmů soustředí především na soutěže mnohem známější. A díky tomu budeme moci na MS v hokeji vidět nejenom řadu jmen z vyhlášené KHL, ale budeme samozřejmě moci vidět řadu jmen i z NHL. A i když zde aktuálně vrcholí boj o Stanley cup, je třeba říci, že u týmů, které vypadnou, její trenéři možnost opět povolat několik dalších hráčů. Je tedy možné, že se řada zajímavých jmen ještě v budoucnu objeví.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Chcete být informováni
o nových slevách?

odhlásit z odběru

Často hledáte