Bude se nám na MS v hokeji 2017 dařit?

24.04.2017

Doslova hokejový svátek. Tak můžeme označit tento šampionát. Pokud i vy budete v rámci MS v hokeji 2017 fandit našemu týmu, je dobré ještě před startem zjistit, jak velké šance vlastně bude mít.

Bude se nám na MS v hokeji 2017 dařit?

(Foto - zdroj: Iurii Osadchi / Shutterstock.com)

K tomu, abyste zjistili, zda MS hokej 2017 bude pro náš tým úspěšný, je potřeba podívat se do minulosti. Nejlépe do té nejbližší, kdy jsme již hráli s několika soupeři. U některých dopadla utkání velmi dobře, u některých hůře. Na některé týmy jsme dokonce poměrně dlouhý čas nenarazili. Jako příklad můžeme uvést Slovinsko, se kterým jsme hráli naposledy v roce 2013. Zde jsme ho však celkem bez problémů porazili. Podobně je na tom také Bělorusko. I to je tým, se kterým jsme hráli ve stejném roce. I zde jsme ho však dokázali porazit.

Jak jsou na tom ostatní soupeři ve skupině MS v hokeji 2017?

Podívejme se také na ostatní soupeře, kteří nás na šampionátu čekají a u kterých už lze na základě předchozích výsledků odhadovat, jak se nám bude dařit. Pokud budeme konkrétní, tak nás na MS v hokeji 2017 čeká třeba Francie. Ta je obecně považována za slabšího soupeře. To ukazuje také historický výsledek, kdy jsme s tímto týmem hráli před rokem a dokázali jsme ho hravě porazit. Před rokem jsme také hráli se samotným Finskem a i zde musíme říci, že se nám velmi dařilo. Mnozí si na toto utkání velmi dobře pamatují, jelikož šlo o čtvrtfinále. Nezapomínejme ale ani na Kanadu, se kterou jsme v Praze také hráli, a to dokonce dvakrát. Nutno říci, že oba dva zápasy pro nás byly neúspěšné. Jak v základní skupině, tak i v rámci semifinále.

Na Mistrovství světa v hokeji 2017 náš čekají i týmy, se kterými jsme hráli loni

Nemusíme vždy chodit jenom do delší minulosti, jelikož se můžeme ohlédnout i za turnajem, který se konal v loňském roce, a to v Rusku. Zde jsme narazili třeba na Švýcarsko. To jsme sice porazili, ale výsledek byl poměrně těsný. Doufejme proto, že na Mistrovství světa v hokeji 2017 se nám bude dařit o mnoho více. Pokud jde o tým Norska, tak i s tím jsme hráli v loňském roce a ten jsme smetli poměrně snadno.

 

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejprodávanější pobyty

Mohlo by Vás zajímat

Chcete být informováni
o nových slevách?

odhlásit z odběru

Často hledáte