Kdo se zúčastní MS v hokeji 2017?

13.10.2016

I MS v hokeji 2017 bude významným hokejovým svátkem. Z jakého důvodu? Přirozeně proto, že se zde budeme moci setkat s nejlepšími týmy celé planety. Podívejte se spolu s námi, na koho se těšit.

Kdo se zúčastní MS v hokeji 2017?

(Foto - zdroj: Iurii Osadchi / Shutterstock.com)

Nejprve začneme tím, koho v rámci jednotlivých utkání neuvidíme. Jedná se o týmy, které v roce 2016 skončili na posledním místě, což znamená, že padají zpět do divizních bojů o postup. Jedná se o hráče Maďarska a Kazachstánu, kterým se skutečně nedařilo, jelikož získali jenom tři, respektive jenom dva body. V roce 2017 se s nimi tedy nepočítá.

Koho uvidíme v rámci MS v hokeji 2017 ve skupině A?

Začneme skupinou, která bude hrát svá utkání v Německu, konkrétně tedy v Kolíně nad Rýnem. Zde v rámci bojů o kovy nejcennější potkáme týmy, jako je favorizované Rusko, stejně jako spojené státy americké, stejně jako neméně kvalitní Švédsko. Dále se na MS v hokeji 2017 v rámci této skupiny představí i naši sousedé v podobě Slovenska, stejně jako domácí Německo, které dále doplní týmy Lotyšska, Dánska a Itálie. Půjde tedy o skupinu celkem zajímavou, a bude radost sledovat její utkání. Je jasné, že největšími adepty na nejjednodušší postup je samozřejmě první trojice týmů.

Kdo si na Mistrovství světa v hokeji 2017 zahraje ve druhé skupině?

Podívejme se i na druhou skupinu, která je označovaná písmenem B. Jedná se o skupinu, ve které už najdeme i naši reprezentaci, tedy Českou republiku. Ta si v rámci Mistrovství světa v hokeji 2017 zahraje s týmy, jako je Kanada, Finsko, stejně jako třeba Švýcarsko. To je výčet největších favoritů skupiny, kteří mají z hokejového hlediska rozhodně co nabídnout. Dále zde najdeme ale i týmy slabší, jako například Bělorusko, dále Norsko, ale chybět by neměla ani Francie, nebo Slovinsko. I tyto země mohou překvapit, i když nijak významný výsledek se od nich přirozeně neočekává.

 

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejprodávanější pobyty

Mohlo by Vás zajímat

Chcete být informováni
o nových slevách?

odhlásit z odběru

Často hledáte