Sportka výsledky přinášejí i astronomické výhry

07.06.2016

Pokud také rádi sázíte, jistě nezapomenete zkontrolovat i Sportka výsledky, které se vážou přímo k vašemu tiketu. A z jakého důvodu? Je to proto, že můžete dosáhnout na v podstatě pohádkové výhry. Jaké?

Sportka výsledky přinášejí i astronomické výhry

(Foto - zdroj: Výherní tikety)

Pokud vás zajímá, kolik můžete vyhrát, podívejte se s námi na několik opravdu zajímavých čísel. V posledním roce byla Sazka Sportka výsledky kontrola provedena mnohokrát. Mnoho lidí vyhrálo menší sumy, mnoho lidí ty větší. Během posledního roku byla tou nejvyšší výhrou suma ve výši přes 87 milionů korun. A kolik lidí za poslední rok vyhrálo celkově? Bylo to necelých 10 000 000 sázejících.

Jaký přinesly Sportka výsledky rekord?

Podívejme se společně i na to, jaká byla nejvyšší výhra v historii, která bylas vůbec vyplacena. Pokud vás zajímá, rozhodně můžeme říci, že budete velmi zajímavě překvapeni. A to z toho důvodu, že Sportka výsledky přinesly jednomu jedinému výherci zisk ve výši 432 900 000 korun. A to už jsou skutečně velmi slušné peníze, které nezklamou nikoho. Přitom na samotném začátku byla cesta k nim samotným poměrně klasická. Začalo to sázkou a dále možností toho, že nám umožnila Sportka zkontrolovat tiket. A právě jeho kontrola je cestou k výhře.

Za rok vytvořila Sportka přes 200 milionářů

Pokud se podíváme na výsledky a možnosti výher ještě o něco blíže, můžeme se podívat také na to, kolik bylo vlastně vytvořeno milionářů. I zde musíme říci, že jich bylo více než dost. To jasně dokazuje, že i u hry Sportka existuje šance na poměrně velkou a tedy i poměrně zajímavou možnost výhry. Pokud budeme konkrétnější, tak zas posledních dvanáct měsíců to bylo celkem 214 nových milionářů, kteří díky této loterii vznikli. Cesta k penězům však pro ně byla poměrně snadná. Prvním krokem bylas sázka a následně už proběhla jenom Sportka vyhráli jste kontrola tiketu. A jak se ukazuje, konkrétní tiket byl samozřejmě tím vítězným.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Chcete být informováni
o nových slevách?

odhlásit z odběru

Často hledáte