Hledáte levné volání?

27.05.2016

Mobilní telefon využívá v podstatě každý z nás. Je tedy jasné, že vy nejste výjimkou. Pokud máte známé v zahraničí, jistě budete hledat levné volání, které sníží naše náklady na minimum. Jak na to?

Hledáte levné volání?

(Foto - zdroj: shutterstock.com)

V první řadě zapomeňte na svého operátora. A to z toho důvodu, že ten nemusí být tou nejlepší cestou, jak nejlevnější volání uskutečnit. Z jakého důvodu? Primárně proto, že jeho ceny mohou být poměrně vysoké, nehledě na nutnost úhrady různých paušálních a jiných balíčků. S tímto nízké ceny rozhodně spojeny nejsou, ani by s tím spojovány být neměly.

Na levné volání lze využít externích služeb

Jak vlastně fungují? Více než jednoduše. Stačí vědět, do jaké konkrétní země a na jaké telefonní číslo budete chtít volat. Následně je levné volání uskutečněno tak, že budete prostřednictvím svého mobilu spojeni s danou zemí. Nebudete však platit nijak vysoké částky, jelikož vás budou čekat sumy skutečně minimální. A to nejenom v souvislosti se samotným hlasovým hovorem. Pokud budeme konkrétnější, není v současné době problémem ani to, že využijete možnost poslat levné SMS. Tedy krátké textové zprávy, pomocí kterých se s konkrétní zemí také snadno spojíte.

Možné je také volání na Slovensko

Jaké jsou možnosti a jak vše funguje, to již víme. Nyní se podívejte také na to, kam lze volání do zahraničí uskutečnit. Rozhodně nebudeme přehánět, pokud řekneme, že se lze hravě dovolat doslova do celého světa. Může to být jakýkoliv kontinent, stejně jako to může být i volání na Slovensko. I když to na první pohled může vypadat, že do této naší sousední země nabídne nízké ceny i náš mobilní operátor, rozhodně to není pravidlem. Právě naopak. Proto doporučujeme zvolit výše popsanou cestu. Sami se můžete v případě jakkoliv dlouhého hovoru přesvědčit o tom, že vás rozhodně nijak finančně nezatíží. Právě naopak.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Chcete být informováni
o nových slevách?

odhlásit z odběru

Často hledáte