Kolik lze ušetřit, pokud koupíme slevové pobyty pro dva

21.09.2016

Máte v plánu vyrazit na zajímavá místa, a zároveň nechcete dávat za daný pobyt více peněz, než je nezbytně nutné? V tom případě jsou pro vás jasnou volbou slevové pobyty pro dva. Kolik vám ušetří?

Kolik lze ušetřit, pokud koupíme slevové pobyty pro dva

(Foto - zdroj: shutterstock.com)

Právě úspora je velkým důvodem obliby. Pokud se podíváme konkrétněji, výrazně záleží na tom, kde si daný pobyt koupíte. Můžete sice využít různých soukromých akcí jednotlivých hotelů, ale ty se svou nabídkou jenom těžko přiblíží možnosti, kterou dnes umí nabídnout slevové portály. Ty jsou ve svých slevách opravdu nepřekonatelné, což je také jeden z důvodů jejich velké obliby.

Na agregátorech najdete i Slevomat nabízející velké slevy

Máme-li být konkrétnější, mohou být slevy vyšší, než 50 %. Dokazují to největší hráči na poli slevových portálů. Jak potvrzují současné slevové agregátory, je u nich jedničkou jak Slevomat, tak třeba i Pepa. Oba dva mají celkem rozsáhlou nabídku, u které slevy přesahují právě padesátiprocentní hranici. Můžeme tak říci, že z hlediska úspor se daná možnost řadí mezi nejzajímavější. Podíváte-li se na nabídku pozorněji, a začnete-li ji blíže monitorovat, nemusí být problém ani sleva ve výši přesahující 70 procent. Je sice výjimečnější, ale najít se dá.

Agregátory na Slevomat pobyty pro dva stále lákají

U slevových portálů ještě zůstaneme, jelikož to není jenom sleva v podobě voucherů. Pokud si rozklinete největší slevové a agregátory a u nich oblíbené a vyhledávané Slevomat pobyty pro dva, nebo pobyty na jiných slevových portálech, může nás držení voucheru opravňovat k využití dalších slev. Zde záleží na našem rozhodnutí, zda se rozhodneme k jejich využití. Mohou to být třeba slevy na různé wellness procedury, stejně jako se může jednat třeba i o slevy na vstupném do okolních památek. Mnohdy není problémem ani zvýhodněné prodloužení pobytu, což je také dokonalá ukázka toho, že nákup hlavně na slevovém portálu může být výhodný. A to pro každého z nás.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejprodávanější pobyty

Mohlo by Vás zajímat

Chcete být informováni
o nových slevách?

odhlásit z odběru

Často hledáte