Zajímavosti spojené s operátorem Vodafone

21.02.2017

V posledních letech si tento operátor upevnil svou pozici na našem trhu. Pokud vás zajímá, proč a čím, podívejme se společně na několik zajímavostí, které se k němu mohou vázat a jsou důležitým milníkem.

Zajímavosti spojené s operátorem Vodafone

(Foto - zdroj: shutterstock.com)

Začneme-li v nedávné historii, můžeme se podívat třeba na zajímavost spojenou s tím, že na konci roku 2014 to byl právě Vodafone, kdo měl potvrzeno, že začal nabízet nejrychlejší a nejrozšířenější mobilní internet na trhu. A kdo ho mohl využívat? Třeba 1 000 000 zákazníků, jelikož přesně tolik SIM karet bylo ve zmíněném roce v oběhu. Firmě se ale dařilo také v oblasti marketingu. Nejenom, že získala nové zákazníky, ale především dostala za své reklamní spoty několik zajímavých ocenění. I to je ukázka, že fungují.

Vodafone dominoval i v roce 2013

Co se dělo v roce předchozím? I k němu se váže hned několik zajímavostí. Především došlo k tomu, že byl představený takzvaný Turbo internet. A čeho konkrétně se týkal? Hlavně možnosti vyšší rychlosti a také snahy o tom, postupně ho nabídnout co nejširší vrstvě obyvatel. Stejně tak byl tento rok spjatý s unikátem v podobě neomezených tarifů. Ty jsou u Vodafone označované jako Red a jejich zajímavostí je to, že jsou součástí celosvětového konceptu rozvoje tohoto mobilního giganta.

Vodafone samoobsluha byla doplněna moderním zákaznickým centrem

Podívejme se ještě na jeden rok, kterým je rok 2012. I zde vzniklo několik důležitých milníků. Jedním z nich je to, že jako první operátor na českém trhu začal právě Vodafone účtovat hovory svým zákazníkům po vteřinách. Už v té době samozřejmě fungovala Vodafone samoobsluha, ale říci musíme to, že byla doplněna nejmodernějším zákaznickým centrem, které nese název OneNet. Třetí zajímavost se týká opět internetu, a to technologie 3G. Ta byla rozšířena do celých čtyřiceti měst v naší zemi. Tedy dle plánovaného rozšiřování pokrytí, se kterým se začalo už dříve.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Nejprodávanější pobyty

Mohlo by Vás zajímat

Chcete být informováni
o nových slevách?

odhlásit z odběru

Často hledáte